Movies
Ratings
347
WhiplashRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
RangoRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0