Series
Ratings
41
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 3.5
The Office Season 8Rated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 5.0
Mirzapur Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0