Titles you rated
City of GodRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 4.0
Cadillac RecordsRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 5.0
FridaRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
CasanovaRated ★ 5.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0