Movies
Ratings
94
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0