Titles you rated
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
WarriorRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5