Movies
Ratings
35
The ClassicRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0