Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 1.0