Movies
Ratings
114
Train to BusanRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0