Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0