Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5