Series
Ratings
87
Solo LevelingRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Mad UnicornRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
ObliteratedRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0