Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0