Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
On the WaterfrontRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 3.0