Titles you rated
StreamingRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
The Man Without a HeadRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Engineering RedRated ★ 1.5