Movies
Ratings
552
JokerRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 0.5
HeroRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0