Movies
Ratings
582
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Carl’s DateRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0