Titles you rated
ShōgunRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Night OfRated ★ 4.5
QuizRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
UnfairRated ★ 3.5