Movies
Ratings
273
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5