Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 0.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0