Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0