Movies
Ratings
120
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0