Titles you rated
Fire ForceRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
VIPRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 2.5
The Law of UekiRated ★ 4.0