Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5