Movies
Ratings
1643
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.5