Movies
Ratings
588
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0