Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Taxi Driver 2Rated ★ 1.5