Series
Ratings
35
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0