Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0