Titles you rated
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0- Squid Girl!?Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5