Titles you rated
Drunken Master IIRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 5.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 5.0
Birthday GirlRated ★ 2.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
If You Were MeRated ★ 4.0
CharadeRated ★ 1.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
K-On! The MovieRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 5.0
General's Son IIRated ★ 5.0
Fortress 2Rated ★ 5.0
Zzambong Hong Kil-dongRated ★ 5.0
AVH: Alien vs. HunterRated ★ 2.0- Wooremae the Invincible FighterRated ★ 5.0