Titles you rated
The World of UsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HatchingRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.5
JiseulRated ★ 4.0