Titles you rated
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0