Movies
Ratings
83
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5