Series
Ratings
88
The Time HotelRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The GeniusRated ★ 1.5
Genius GameRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 2.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
RewindRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
Mr. House HusbandRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 4.0- Happy Together Season 4Rated ★ 3.0