Movies
Ratings
288
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The TerrorizerRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 5.0
LeviathanRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0