Series
Ratings
44
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Lighter and PrincessRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0