Titles you rated
Wakako zake Season 1Rated ★ 1.0- IslandRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Problem Child in HouseRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
PossessionsRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- 우에노 주리와 다섯개의 가방Rated ★ 1.5
- The Queen's ClassroomRated ★ 2.5
- 정의의 아군Rated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5