Titles you rated
HulkRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0