Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Mr. Vampire 4Rated ★ 5.0
The Hurricane HeistRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0