Movies
Ratings
145
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0