Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
Ordinary PeopleRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0