Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0