Series
Ratings
157
AemaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0