Titles you rated
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5