Titles you rated
RinguRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.5
BladeRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0