Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0