Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5