Movies
Ratings
624
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 2.0