Series
Ratings
30
Ossan's LoveRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0