Movies
Ratings
42
X-MenRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
She's All ThatRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0